Woningen, appartementen en bedrijfsobjecten te koop in Den Haag, Dekkers De Groot NVM Makelaardij

Wat is uw woonwens?



Dat lijkt wellicht een wat vreemde vraag, maar als wij de woonwens van u en andere huizenbezitters beter in kaart hebben, kan uw NVM-makelaar eenvoudiger geïnteresseerde kopers en verkopers aan elkaar koppelen.

Hoe werkt het?
Als wij van veel mensen hun woonwens top-3 ontvangen, maken we zogenaamde ‘treintjes’. Want als er één huis wordt verkocht (en gelukkig gebeurt dat nog ruim 2500 keer per week), zijn deze mensen weer ‘vrij’ om een ander huis te kopen, komen de verkopers van dat andere huis ook weer ‘vrij’ om te kopen, enzovoorts. Zo komt er sneller iemand die ook uw huis wilt kopen. U hoeft alleen uw woonwens top-3 door te geven!

Uw woonwens
Laten we samen de woningmarkt weer in beweging zetten: ga vandaag nog naar uw NVM-makelaar en vertel hem uw woonwens top-3! Alvast bedankt!

Lizette de Groot
NVM makelaar-taxateur, RMT